Alex Verlin

Kitarriring


alex.verlin@gmail.com
+372 56989391


Kitarri ja muusikaentusiast Alex Verlin on pärit Rakverest. Kitarri on ta süles hoidnud 11ndast eluaastast ja õppinud seda omal käel, kõrva järgi, kasutades suuri interneti avarusi. Rakendust oma kitarri mängu oskusele leidis Alex  juba 13. aastasena kui pani kokku bändi nimega Tuli, kus oli ühtlasi lugudekirjutaja, vokalist ja saatekitarrist. Õpetaja käe all kitarriõpet alustas Alex  alles keskkooli alguses, kui asus õppima Heino Elleri nimelisse muusikakooli Tartusse.

Ei saa mainimata jätta et Alexil on ka kaksikvend nimega Felix kes mängib bassi. Nad on  tõesti sarnaste nägudega, aga loomult täitsa erinevad. Nii et ärge siis kohkuge kui ütlete linna peal tere ja “Alex” justkui ei tunne teid äragi, nii võib juhtuda.

Peale muusika meeldib Alexile ka väga raamatuid lugeda, mõtteid paberile panna, filme vaadata ja sportida. Iseloomult on ta rõõmsameelne ja soliidne, kunstipäraselt  kergemeelne, introvertne ja hea kuulaja, aga kui teda tundma õppida, siis võib ta  vägagi jutukas ja avatud olla.


Võta ühendust


← Inimesed