Grete Kald

Noorte Tugila spetsialist


tugila@elva.ee
+372 53405580


Olen lõpetanud 4,5 aastat kestnud psühholoogilise kallakuga holistilise terapeudi õppe ning nõustan ja toetan noori, kes on mistahes põhjustel jätnud pooleli õpingud või pole jõudnud tööturule. Peale selle olen koolitanud ennast noorte, laste ja peresuhete valdkonnas viimase kahe aasta jooksul regulaarselt. Olen tegelenud keerulistes olukordades noortega ning nende peredega, et lähedaste toel saaks noor tagasi rõõmsamale elujärjele.

Noored, keda olen aidanud, jäävad vanuses vahemikku 15-26 ning enamus nende põhjuseid, miks nad ei jõua sinna, kuhu soovivad, ei olene neist endist, vaid oskamatusest elu keerulistes olukordades toime tulla. Kõige enam näen, kuidas noored samastavad ennast oma muredega ning arvavad, et peavad ise üksinda saama rasketes olukordades hakkama. Tegelikkuses on siinkohal inimlik küsida abi ja toetust.

Kui leiad mõne järgneva väite ja tunned ennast/ oma lähedast ära, siis võta minuga ühendust: Garanteerin, et kogu meie vestlus on konfidentsiaalne ja jääb vaid meie vahele!

  • Pole motivatsiooni ja tahet koolis käia, kuna mind narritakse/ mure mõtted on peas ja ei jõua õppematerjali omandada.
  • Kodus on raske olla, kuna peres omavahelised suhted tekitavad pinget ning rahu on kadunud.
  • Tunnen sõprade ja teiste ees häbi, et ma olen saamatu õpingutes/spordis jne.
  • Tunnen, et mind ei mõisteta ning hoian omaette.
  • Tähelepanu saamiseks teen pättusi!
  • Olen varakult saanud lapse ning vajan toetust, et noore emana/perena oma unistustega edasi minna.
  • Ei käi koolis, ega ka tööl. Ei tea, kas minna edasi õppima või tööle. Võib olla mõlemat?

 

Kui Sa ei oled lapsevanem või hooldaja ja sa tunned, et eelnevalt välja toodud mõni väide käib Su lähedase kohta, jaga oma muret minuga! Murest rääkimine on esimene samm selle lahendamiseks!

Märka oma lähedasi! Kui Sul endal või Su perekonna liikmel on keeruline elust rõõmu tunda ning elus edasi liikuda, kirjuta mulle ning me leiame koos nõustamiste/ teraapiate kaudu potentsiaalsed võimalused edukale elule! Igasühes meil on päike, mis tahab välja särama tulla!


Võta ühendust


    ← Inimesed