Jaanus Sinimäe

Jaanus Sinimäe
Tehnikaring
jaanus.sinimae@gmail.com+372 56623571

Jaanus ütleb enda kohta nii: „Mida Jaanus ei õpi, seda Jaanus ei tea!“. Aga hakkame päris algusest. Juba väikese poisina ei seisnud Jaanuse käes ükski mänguasi kaua tervena. Mingi hirmus kihk ja uudishimu ajendas teda uurima, et mis imelikud asjad ja vidinad nendes mänguasjades ikka sees on. Abiks tavaline lauanuga, hiljem kruvikeeraja, pudenesidki mänguasjade algosad mööda toapõrandat laiali. Ja tsiteerides Joosep Tootsi: „Kui ma tervet rehkendust ei jõua, siis ma teen pool… „ ehk kui Jaanus tervet mänguasja kokku tagasi ei oska panna, siis ta paneb pool ning sedagi valede juppidega.

Jaanus on arvamusel, et kõige ilusam asi on see, mis on oma kätega valmis tehtud. Noortel on tavaliselt nii palju ägedaid ideid, kuid pahatihti ei oska nad neid sõnadesse ja õigesse vormi panna. Neid on vaja ainult pisut juhendada ja vajalikud tööriistad kätte anda. Ja näidata kuidas üks või teine asi töötab.

Jaanus lõpetas 2017. aastal Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli sotsiaaltöö erialal. Alates sama aasta sügisest töötab ta Elva Gümnaasiumis tehnoloogia- ja tööõpetuse õpetajana. Enesel kasvab peres kuus last. Kui ta kõikide muude kohustuste kõrvalt aega suudab näpistada, siis tegeleb meelsasti raadio teel juhitavate auto- ja laevamudelitega, huvitub ajaloost ning hingerahu leiab looduses koeraga jalutades.


Võta ühendust

Saatmine...

Kiri on edukalt saadetud. Aitäh!

Viga kirja saatmisel!


Inimesed