Kaidi Koppel

Näitering


kaidi.koppel27@gmail.com
+372 53402828


Lavastaja Väino Uibo on kunagi öelnud: “Näitlemine on imelihtne – mine lavale ja ela lavaelu. Ära mängi, ära näitle, lihtsalt ela lavaelu!”  Selline näitlemine ongi ja just seda loomulikkust, lihtsust ja oskust lavaelu elada Kaidi noortele õpetama hakkabki.

Kaidi on lõpetanud Maaülikooli Maastikukaitse ja -hoolduse erialal, omades Loodusteaduste Bakalaureusediplomit, ent pole päevagi keskkonnavaldkonnas kahjuks töötanud. Küll aga on ta töötanud klienditeenindajana, müügispetsialistina ja reisikonsultandina. Viimase 4a jooksul on ta aga kahes erinevas erakonnas arendanud Lõuna-Eesti maapiirkondi. Kokkupuuted elu erinevate valdkondadega on andnud talle piisavalt põnevaid kogemusi, mida on võimalik endaga lavale kaasa võtta ning need läbi erinevate lugude publikuni tuua.

Lavalaudadel on ta varemgi viibinud – ta on tegelenud erinevate tantsustiilidega, millest enim meeldis talle imekaunis ja emotsionaalne hispaania sugemetega Flamenco. Ta on kaasa löönud kahes erinevas reklaamiprojektis ning osalenud ka ühe Eesti filmi võtetel. Igapäevaselt lööb ta kaasa Elva LendTeatri näitetrupis ning on osalenud mitmes erinevas lavastuses, mis on LendTeatri seinte vahel küpsenud.

Oma hobideks peab ta joogat, rattasõitu, suusatamist, jalutamist ning ratsutamist. Muide, hobustega ja lühikest aega ka ratsaspordiga, on ta tegelenud oma elust ca 20 aastat. Kaidi on abielus ja tal on kaks imearmsat poega. Ta on veendunud, et just lapsed on meie elus kõige suuremad õpetajad ning nende siirus ja vahetu suhtlus on omadused, mida tuleb täiskasvanuna lastelt õppida.

Oma elumotoks peab ta mõtet, et ära oota ega eelda kelleltki midagi, aga võta armastuse ja tänutundega vastu kõik, mis antakse.


Võta ühendust


← Inimesed