Kaidi Pajumaa

Kaidi Pajumaa
Teatriring
kaidi.pajumaa@gmail.com+372 53402828

Lavastaja Väino Uibo on kunagi öelnud: “Näitlemine on imelihtne – mine lavale ja ela lavaelu. Ära mängi, ära näitle, lihtsalt ela lavaelu!”.  Selline näitlemine Kaidi meelest ongi ja just seda loomulikkust, lihtsust ja oskust lavaelu elada ta noortele näiteringis õpetabki.
Kaidi on lõpetanud Eesti Maaülikooli Maastikukaitse ja -hoolduse erialal, omades Loodusteaduste Bakalaureusediplomit. On aastake tudeerinud Tartu Ülikoolis Psühholoogiat. Elu on toonud temani mitmeid erinevaid töökohti, ent teater ja näitlemine on see, kus ta end päriselt “kodus” tunneb. Kokkupuuted elu erinevate valdkondadega on andnud talle piisavalt kogemusi, mida on võimalik endaga lavale kaasa võtta ning need läbi erinevate lugude publikuni tuua.

Lavalaudadel on ta varemgi viibinud – ta on tegelenud erinevate tantsustiilidega. Ta on kaasa teinud kahes erinevas reklaamiprojektis, osalenud ühe Eesti filmi võtetel ning väikeseid rolle mänginud Eesti teleseriaalides. Igapäevaselt lööb ta kaasa Elva LendTeatri näitetrupis ning on osalenud mitmes erinevas lavastuses, mis on LendTeatri seinte vahel küpsenud. 2019a suvel osales ta Vanemuise näitleja ja lavastaja Karl Laumetsa lavastuses “Pidu tuli!”.

Oma hobideks peab joogat, rattasõitu, suusatamist, jalutamist, kitarrimängu ning ratsutamist. Muide, hobustega ja lühikest aega ka ratsaspordiga, on ta tegelenud oma elust ca 20 aastat. Kaidil on kaks poega. Ja tänu neile, on ta veendunud, et just lapsed on meie elus kõige suuremad õpetajad ning nende siirus ja vahetu suhtlus on omadused, mida tuleb täiskasvanuna lastelt õppida.

Oma elumotoks peab ta mõtet, et ära oota ega eelda kelleltki midagi, aga võta armastuse ja tänutundega vastu kõik, mis antakse.


Võta ühendust

Saatmine...

Kiri on edukalt saadetud. Aitäh!

Viga kirja saatmisel!


Inimesed