Hoolekogu

  • Margus Möll – vanemate esindaja, esimees  margus@merkus.ee
  • Irina Radionova ja Merit Täht – õpetajate esindajad
  • Hanna Laius – noortekeskuse esindaja
  • Eva Orro– õppurite esindaja
  • Riina Aunap – vanemate esindaja
  • Marika Saar – Elva Vallavalitsuse esindaja

Töötajad

Kristjan Luik

Kitarriringi õpetaja

luikristjan@gmail.com
53082414

Johanna Mägi

Digikunstiring

magijohanna@gmail.com
+372 53000036

Kelly Vask

Laulustuudio

vask.kelly@gmail.com
+372 56258968

Tõnis Kirsipu

Trummiringi juhendaja

toniselius@gmail.com
+372 56292686

Külliki Veigel

Noorsootöötaja
Loovusring

kylliki.veigel@gmail.com
+372 55647338

Hanna Laius

Noorsootöötaja
Teadus-tehnikaring

hanna.laius@elva.ee
+372 53663068

Kaidi Koppel

Näitering

kaidi.koppel27@gmail.com
+372 53402828

Christopher Meier

RN stuudio treener

chrisbreezy945@gmail.com
+372 59004345

Grete Kald

Noorte Tugila spetsialist

tugila@elva.ee
+372 53405580

Kaido Raidla

Kabering

kaidoraidla@hot.ee
+372 53496300

Tuuli Vaher

Klaveriõpetus Suzuki meetodil

tuuli.vaher@mail.ee
+372 5281543

Irina Radionova

Beebikool
Kokandusring
Lastering Lepatriinu

irina.radionova@mail.ee
+372 53925694

Jaanus Sinimäe

Tehnikaring

jaanus.sinimae@gmail.com
+372 56623571

Ave Kalmus

Lastering Lepatriinu

ave.kalmus@elva.ee

Ehtel Kuldvere-Vent

Kandlering

ehtel@elvag.edu.ee
+372 5185422

Mari-Liis Kurvits

RN-Stuudio

mariliiskurvits@gmail.com
+372 55631561

Merit Täht

RN-Stuudio

rnstuudio@gmail.com
+372 5525177

Meeta Eliise Veigel

Animatsiooniring
Kunstiring

meeta.veigel@gmail.com
+372 53453110

Livia Kuuskvere

Laulustuudio

livia.kuuskvere@gmail.com
+372 5054779

Mare Tani

Laste ja noorte keraamikaring
Täiskasvanute keraamikaring
Käsitöö- ja meisterdamine

keraamikaring@gmail.com
+372 5090606

Gerli Jõgi

Laste lauluring

gerli.ok@gmail.com

Riin Lumiste

Noorsootöötaja
Näitering (Lapsehoolduspuhkusel)

lumiste.riin@gmail.com
+372 59048949

Garmen Vallikivi

Direktor

garmen@elva.ee
+372 55670541