Noortekeskus

Elva Avatud Noortekeskus kuulub Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendusse (ANK). Samuti kuulume Tartumaa Tervist Edendavate Noortekeskuste Võrgustikku. Noortekeskus on avatud esmaspäevast kolmapäevani 12.00-17.45, neljapäevast reedeni 11.00-17.00. Nädalavahetustel oleme SULETUD. Koolivaheaegadel eriprogrammid. Elva noortekeskus kasutab külastatavuse registreerimiseks online registreerimissüsteemi Logiraamat. Tutvu meie kodukorraga siin.

Jälgi meid ka Facebookis ja Instagrammis – kõige värskem info on leitav sealt.

Elva Avatud Noortekeskuse tegevused:

Noortekeskuse ruume on võimalik rentida ka sünnipäevade pidamiseks, lisainfo huvikool@elva.ee

 

Mis see noortekeskus siis on? Mida noored meie juurest saavad? Sellele küsimusele on erinevad noored vastanud järgmiselt:

Noortekeskusesse on alati tore tulla. Pole vahet, mis päev on või mis päev tuleb. Pole vahet, kuidas sul täna läks, vaid loeb see, et sul oleks noortekeskuses tore.

Ma olen noortekeskusest saanud väga head ja toetavat tuge. Tänu noorsootööle ja selles kaasalöömisele olen saanud tagasi elu mõtte. Mulle väga meeldib suhelda nende noortega, kellega olen noortekeskuses kohtunud. Noortekeskuses on mu pere ja ma tunnen end seal nagu oleksin kodus. Olen noortekeskusele väga tänulik.

Noortekeskuses on alati lõbus ning seal töötavad toredad noorsootöötajad, kes aitavad alati. Saan noortekeskusest palju kogemusi nii inimeste vahelise koostöö kui ka noorsootöö kohta. Noortekeskuses saan tuttavaks uute inimestega ning mul on võimalus aidata teisi inimesi.

Noortekeskuses saab sõpradega aega veeta, saab mängida erinevaid mänge, osaleda erinevatel üritustel ning noortekeskuse kaudu saab teha vabatahtlikku tööd.

Noortekeskuses saan tegeleda oma hobidega. Lisaks on seal veel nii palju toredaid inimesi. Noortekeskus on üks parimaid kohti.


Kas sa teadsid, et:


Natuke ajalugu ka. Noortekeskus avati Elvas esmakordselt 8. märtsil 2004. aastal asukohaga Jaani 7. Noortekeskusi ühendava üleriigilise eestkosteorganisatsiooniga MTÜ Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus (MTÜ Eesti ANK) liituti 2009. aastal. Tänaseks on noortekeskus Eesti ANKi pronksliige. Noortekeskus tegutses aadressil Jaani 7 kümme aastat. Seejärel kolis noortekeskus 2014. aastal aadressile Pikk 8 renoveeritud ruumidesse, kus varem tegutses linnasaun.Vaata lisaks: