Beebikooli juhendaja Anneli vajab eneseteostuseks loomingulist keskkonda

18. jaan. 2024
Beebikooli juhendaja Anneli vajab eneseteostuseks loomingulist keskkonda

Elva Huviala- ja Koolituskeskuse beebikooli uus juhendaja Anneli Jaeger tudeerib hetkel Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias kogukonnaharidust ja huvitegevust ning on kahe väikelapsega kodune ema. Loov hing vajas aga uut väljakutset ning seetõttu liituski ta meie meeskonnaga kui beebikooli juhendaja. Lisaks teostab ta oma õpingute raames huvijuhi ja noorsootöö praktikat meie asutuses. Anneli on tasakaalukas, õrn ja rahulik inimene, kuid kindlasti on tema sees palju elutarkust ja -kogemusi. Selleks, et temaga paremini tuttavaks saada, esitasime talle kolm küsimust.

Sa juhendad meie majas kõige väiksemate huviringi – beebikooli. Mis on ühist sinul ja (väikestel) lastel? Me oleme uudishimulikud ja avatud uutele kogemustele. Meid ühendab ka usaldus maailma vastu ja meile meeldib kallistada-kaisutada oma kalleid inimesi.

Mis on sinu hobideks/vaba-aja tegevusteks? Kõige rohkem meeldib mulle lugeda ja jalutamas käia. Olen enda jaoks hiljuti avastanud ka kokanduskunsti, eriti meeldib mulle koos vanema lapsega kooke ja smuutisid teha.

Kui sa oleksid laps, millises huviringis sa tahaksid meie majas käia? Mul on kahju, et ma lapsena tantsima ei õppinud, nii et kui oleksin jälle laps, käiksin kindlasti tantsuringis. Ka muusikaproduktsiooni oleks väga põnev õppida. 


Uudised