Digikunsti- ja animatsioonilaager

15. aug. 2023
Digikunsti- ja animatsioonilaager

2.-4. augustil toimus taaskordne vahva digikunstile ja animatsioonile pühendatud huvilaager, kus osales 9 andekat noort.

Laagrit juhendasid Johanna ja Meeta, kelle abil valmisid stoppkaader animatsioonid, millele digikunsti osas tehti ka arvutianimatsioonina tiitrid. Lisaks valmisid digimaalitud-joonistatud kleepsud, mida iga osaleja endale mälestuseks sai. Tutvuti erinevate töövahenditega- graafikalaud oli mitmetele õpilastele uueks vahendiks ja samuti ka programm FireAlpaca. Lisaks saadi sõbraks pikselgraafikaga PixelArt lehel, mida iga huviline saab ka kodus edasi kasutada. Animatsiooni osas said laagrilised soovitusi, kuidas kodus nutiseadmega animatsioone teha, ilma et vajaks arvutit, kaamerat ja spetsiaalset programmi, mida laagris kasutati.

Eriline tänu Meritile, kes üllatas ka juhendajaid sellega, et lisaks tantsuandele on teda õnnistatud oskusega imeliselt toitlustada laagrilisi. Tundsime end väga hoituna ja kõigi laste kõhud said täis! Aitäh!

Ja loomulikult tänud kõigile laagrilistele. Tõeliselt armas ja andekas kamp kogunes kokku, kes kõik üllatasid ehk ka ennast kui andekad nad on. Juhendajatel oli nii hea koos toimetada noortega, kes niivõrd rahulikud ja säravaid mõtteid täis. Aitäh!

Valminud animatsioonid leiate siit: Juku ja Peetri seiklus, Plastiliini seiklus, Hanna halb päev, Noormehe seiklus, Tagaajamine, Affi viimased seiklused


Uudised