Elva Huvikeskus alustab uuel hooajal uudselt ja hoogsalt

9. aug. 2019
Elva Huvikeskus alustab uuel hooajal uudselt ja hoogsalt

Peagi algaval õppeaastal alustab meil tegevust 17 huviringi, lisaks täiskasvanutele pakume keraamikaringi, ning kandle,-ja trummimängu õppimise võimalust.
Uuest õppeaastast ei ole Lepatriinu enam mudilaste ring, vaid laste ring,  kuhu ootame lapsi vanuses 2-6aastat.
Lasteringis avame ka eelkooli rühmad, kus põhitegevuseks on  ettevalmistus eelkooliks. Eesmärgiks on valmistada lapsed igakülgselt ette selleks, et nad  saaksid hästi hakkama nii järgnevates kooliastmetes kui ka elus üldse. Lasteringi hakkab juhendama õpetaja Ave Kalmus, kaastegevaks on veel lauluõpetaja Gerli Jõgi ja mängulise tegevuse juhendaja  Irina Radionova.
Käsitöö-ja meisterdamisringi asemel avame loovusringi, kus on kavas kõikvõimalikud meisterdamised, joonistamine ja maalimine, looduses kunsti otsimine ja avastamine. Loovusringis seotakse kunst muusikaga. Tegeldakse laste emotsioonidega ja tunnete maailmaga. Algteadmisi jagatakse ka fotograafiast. Ringi hakkab juhendama Külliki Veigel.
Digikunstiringis keskendutakse graafilisele kujundamisele, foto-ja videotöötlusele ning digimaalile ja joonistamisele. Ringi juhendab Elva noor Johanna Mägi, kes leiab, et kunst ei pea olema ainult hobi, vaid võib olla ka elukutse.
Keraamikahuvilised hakkavad kokku puutuma klaasikunsti saladustega ning tehnikaringist on tänaseks saanud teadus-ja tehnikaring.
Juba käib hoogne ringidesse registreerumine, mõnedes rühmades juba kohadki täitunud.

Loo loovalt ja avasta anne,
Garmen Vallikivi
Elva Huviala-ja Koolituskeskuse direktor


Uudised