Elva Südaööjooks

Algus: 01.05.2017
Lõpp: 15.07.2017
Rahastaja: Nopi Üles projektifond. Noorte piirkondlikute omaalgatuste konkursi Nopi Üles tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmis „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

Elva tüdrukud Laura Maria Mats ja Klea-Marie Laar on olnud mitu aastat vabatahtlikud Elva Jooksusarja etappidel. Kuna 2017. aastal Elva Jooksusarja ei toimu, otsustasid tüdrukud korraldada ise jooksuürituse – nimelt Elva Südaööjooksu.

See on päris esimene ööjooks Elvas ning korraldatud noorte initsiatiivil! Südaööjooksu eesmärk on panustada kogukonda, panna alus uuele traditsioonile Elvas, tuua Elva öödesse elu, panna noored ja vanad rohkem liikuma ning aidata abivajajaid. Tulud annetame Lastefondile Üleannetus, et aidata ravitoitu vajavaid lapsi. Jooksu põhidistants on 10 km (2 x 5 km) ning start antakse keskööl Elva kellatornist kostva “Kuldrannakse” meloodia saatel. Projekti lõppedes koguti 2045 €, mis annetati Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile kampaania Üleannetus toetuseks.


← Projektid