Elva valla pillipäev “Ehe emotsioon”

15. jaan. 2019
Elva valla pillipäev “Ehe emotsioon”

Elva valla pillipäev toimub 19. veebruaril 2019  kell 8.45-14.00 Elva Huviala-ja Koolituskeskuses (Pikk 8) ja Elva Kultuurikeskuses (Kesk 30).

Eesmärk: Ühinenud Elva vallas hakata lõimima vallas toimivaid muusika-ja pilliringe, tähistamaks ühtlasi „Huviharidust Elvas 40 aastat“ (Huviharidust hakati andma Elvas 1979.aastal).

Suurendada koostööd huviringide ja huvitegevust pakkuvate asutuste vahel ning tutvustada ja tutvuda valla pilliõpetajate ja pillimängijatega.

Pillipäeva alameesmärk on pakkuda rõõmu muusikast ja ise muusika tegemisest. Kõigil osalejatel on võimalus valida erinevate töötubade hulgast kolm. Kes mõnda pilli oskab, saab oma mänguoskust lihvida, aga on võimalik ka päris uute pillidega tutvust teha. Pillipäevale ootame lapsi ja noori alates 9.eluaastast. Soovitav on oma pill kaasa võtta.

Mängitakse väikekannelt (juh. Ehtel Kuldvere-Vent), viisikannelt (juh.Vaido Petser),  kitarri (juh.Alex Verlin), klaverit (juh. Tuuli Vaher), trummi (juh.Tõnis Kirsipu), käsikellasid (juh.Livia Kuuskvere). Lisaks on avatud laulumängu töötuba(juh. Kelly Vask).

Lõppkontserdil kantakse ette päeva jooksul õpitu.

Registreerida saab Google Drive keskkonnas kuni 8.veebruarini 2019, õpitubade valik toimub registreerumisel.

Rõõmsate mängimisteni!

Elva Huviala-ja Koolituskeskus
Garmen Vallikivi
lisainfo tel: 55670541

huvikool@elva.ee


Uudised