🎬 Animatsiooniring

Animatsiooniringis saab õpilane ühendada enda huvi kunsti, animatsiooni ja tehniliste vahendite (kaamera, arvuti jms) vastu. Ring keskendub suures osas klassikalisele stopp-kaader animatsioonile (kaader kaadri haaval pildistatud animatsioon), mis annab võimaluse teha ise multikaid mõtte- ja käteosavuse abil.

Eesmärk: arendada nii loovust ja kunstilisi oskusi (meisterdamine, joonistamine jne) kui ka kaamera, arvuti ja diktofoni jt vahendite kasutamise oskust. Loomulikult arendab ring ka keskendumisvõimet ja tööle pühendumist, sest multika tegemisel on sellised oskused väga vajalikud. Ringis antakse õpilasele võimalus proovida võimalikult suurel hulgal erinevaid animatsiooni loomise võimalusi.

Sihtrühm: lastele alates 8. eluaastast. Rühma suurus kuni 6 last.

Kus ja millal? Elva Huviala- ja Koolituskeskuse I korruse õppeklassis.  Vaata täpsemalt tunniplaanist.

Millega tegeleme? Tegeleme erinevate stopp-kaader animatsioonitehnikatega: lame- ja ümarnuku animatsioon, plastiliinianimatsioon, joonisfilm, legoanimatsioon, inimese ja objektide animeerimine jne. Ülevaatlikult proovime ka arvutianimatsioonide loomist. Õpe toimub läbi erinevate tehnikate katsetamise lühemate ja pikemate projektidena kas iseseisvalt või grupitööna.

📹 Animatsiooniring Elva

Sul on küsimusi animatsiooniringi kohta? Võta ühendust juhendajaga Meeta Eliise Veigel