💃🏻 RN Stuudio

RN Stuudio on Elva Huviala- ja Koolituskeskuse üks kõige populaarsemaid huviringe. Stuudio alustas oma tegevust 1995. aastal Tartus ja alates 2006. aastast tegutseb see Elvas. Juhendajateks on Merit Täht, Mari-Liis Kurvits ja Christopher Meier. Lisaks tavapärastele tantsutundidele osalevad RN Stuudio tantsijad ka paljudel võistlustel ja festivalidel nii Eestis kui ka väljaspool, kus oleme oma armast männilinna suurepäraselt esindanud. Iga hooaja lõpus korraldab stuudio meeleoluka kevadkontserdi, mis on kokkuvõte hooaja etteastetest.

Eesmärk: pakkuda lastele ja noortele aktiivset vaba aja sisustamise võimalust, arendada nende kehalist liikumist läbi erinevate tantsustiilide (tänavatants, showtants, rock’n’roll, ladina rütmid jne), parandada ja tugevdada füüsist ja õpetada tunnetama erinevaid rütme. Motivatsiooniks pakume tantsijatele võimalust osaleda mainekatel võistlustel ja arendada end professionaalsel tasemel.

Sihtrühm:

 

Kus ja millal? Elva Huviala- ja Koolituskeskuse II korruse saalis ja Elva Spordihoone aeroobikasaalis. Vaata täpsemalt tunniplaanist.

fbLeia RN Stuudio ka Facebookist

Vaata meie tulemusi siit!

Sul on küsimusi RN Stuudios toimuvate treeningute kohta? Võta ühendust juhendajatega Merit Täht, Mari-Liis Kurvits või  Christopher Meier