RN Stuudio

Elva tantsustuudio RN alustas tegevust aastal 2006 ning on olnud huvikoolis läbi aegade üks kõige populaarseimaid huviringe. RN Stuudio osaleb alates 2011. aastast EDO (Estonian Dance Organization, kes omakorda kuulub IDO -International Dance Organization´i alla) võistlustel ning on selle organisatsiooni liige. Oma etteastete ja esinemistega erinevates Eestimaa paikades ning võistlustega on RN Stuudio valmistanud palju rõõmu ning saavutanud rohkelt poodiumikohti. Iga hooaja lõpus korraldab stuudio kontserdi, mis on kokkuvõte hooaja etteastetest.

Eesmärk: arendada laste ja noorte kehalist liikumist, parandada ja tugevdada füüsist, õpetada tunnetama erinevaid rütme, anda lastele ja noortele võimalus võistelda mainekatel võistlusel ning arendada ennast edasi professionaalsel tasemel. RN Stuudio üks eesmärke on samuti pakkuda Eestis ja ka mujal maailmas tugevat tantsulist konkurentsi.

Sihtrühm: alates 5. eluaastast.

Kus ja millal? Elva Huviala- ja Koolituskeskuse II korruse saalis. Vaata täpsemalt tunniplaanist.

Millega tegeleme? RN Stuudio põhiliseks tantsustiiliks on hip-hop, kuid tantsijate professionaalseks arendamiseks on treeningkavas ka klassikalise tantsu põhialused ning samuti showtants, rock`n`roll, ladina rütmid, house jne. Alates hooajast 2013/2014 saab RN Stuudios tegeleda ka profesionaalsel tasemel disco dance’ga.

Leia RN Stuudio ka Facebookist

Sul on küsimusi RN Stuudios toimuvate treeningute kohta? Võta ühendust juhendajatega  Merit Täht või Mari-Liis Kurvits


VIDEO 2

 VIDEO 3