Jalgrattalaager viib noored metsa rattamatkale

5. apr. 2022
Jalgrattalaager viib noored metsa rattamatkale

Kevadisel koolivaheajal, 25.-27.aprill 2022, korraldavad Elva ja Nõo noortekeskused ühise aktiivset eluviisi tutvustava jalgrattalaagri. Jalgrattalaager on ühine koostöö Tartumaa TENK (Tervist Edendavad Noortekeskused) võrgustiku raames. Laagri käigus õpivad noored ohutult liiklema, korrektselt jalgrattakiivrit kasutama, tutvuvad Elva linna jalgrattateedega ning külastavad Elva rattabaasi. Lisaks läheme rattamatkale Väikesele Väerajale ning Vellavere rattarajale.

Laagri päev algab kell 10.00 Nõos või kell 10.30 Elvas. Päeva lõpp orienteeruvalt 15.00 Elvas. Laagri maksumus on 12€, mis sisaldab ka lõunasööki. Laagripäeva jooksul läbitakse jalgrattal kuni 20 km. Laagri eest tasumine toimub Elva vallavalitsuse poolt väljastatud arve alusel enne laagri toimumist. Kohtade arv on piiratud!

Jalgrattalaagris osalemiseks on vajalik hooldatud ja töökorras jalgratas ja kiiver. Riietumisel palume arvestada ilmastikutingimustega ning sellele vastavalt valida vihma-ja tuulekindlad esemed. Täpsema info puhul pöörduda noorsootöötaja poole.

REGISTREERI END SIIN!

Elva ANK, Riin Pross (e-mail: lumiste.riin@gmail.com, tel: 5904 8949)

Nõo ANK, Birgit Haan (e-mail: birgit@nvv.ee, tel: 5019605)

#kannankiivrit


Uudised