Kevadturniir minikadettidele

21. mai 2018
Kevadturniir minikadettidele

Elva Avatud Noortekeskus korraldas 21. mail minikadettidele ehk 3. ja 4. klassi õpilastele kevadturniiri vene kabes. Kokku oli 10 osalejat, mängiti 9 vooru. Kohtunik turniiril oli kaberingi juhendaja Kaido Raidla, abikohtunik Hannah Pappel.
Turniir oli väga põnev. Pärast viiendat vooru olid 10 punktiga liidripositsioonil Euroopa MV osalenud Keir-Christian Sugul ning temast aasta noorem Uku Veli Õunapuu, kes võitis 26. aprillil pisikadettide turniiri. Kuuendas voorus tegi Keir-Christian Sugul viigi, loovutades nii liidripositsiooni Uku Veli Õunapuule. Kuna seitsmendas voorus Uku Veli kaotas, läks turniiri juhtima Keir-Christian, hoides esikohta turniiri lõpuni. Tulemused jagunesid järgmiselt:
I koht Keir-Christian Sugul (16p), II koht Uku Veli Õunapuu (13p), III Kristjan Keps (13p), IV koht Mairo-Johannes Toom (13p). Võrdselt punkte saanud poiste kohad jagunesid vastavalt sellele, milline oli nende mängu tulemus turniiri võitjaga ning omavahel. Tüdrukute seas saavutas I koha Maris Parksepp (5p). II ja III kohta välja ei antud.
Maikuus saab kabetrennis veel käia 25., 28. ja 31. mail kell 14-17 Elva Huviala- ja Koolituskeskuse II korruse ruumis. 31. mail korraldab noortekeskus kevadturniiri ka 5. ja 6. klasside õpilastele ning sellest turniirist saavad osa võtta samuti nooremad poisid ja tüdrukud. Turniiril osalemiseks on vajalik eelregistreerimine. Lisainfo: mirja.jogi@elva.ee.


Uudised