Laager “Suvi ja fantaasia”

14. aug. 2020
Laager “Suvi ja fantaasia”

11.-13.augustini toimus laager “Suvi ja fantaasia”, milles osalejad said rakendada oma fantaasiat ja loovust nii muusikaliselt improviseerides pillimängus kui ka loovates kunstilistes tegevustes.
K
aunistati lillepotti lilleseade tarbeks, rakendades põnevaid värvilahendusi ja ideid. Lisaks loodi kivikestest, puuokstest ja käbidest fantaasiarikkaid dekoorelemente.
Samuti õpiti, mis on mandala ja kuidas seda moodustada. Lõpptulemusena loodi uhked mandalad nii looduslikest vahenditest kui ka pärlitest. Viimaks valmisid enda kaunistatud lillepottidesse samblast, kõrrelistest, sõnajalgadest ning mitmetest teistestki looduses leiduvatest taimedest ja lisaks õpilaste kujundatud vahvatest kividest ning puuokstest kompositsioonid.
Õpilased said oma fantaasia kohaselt endale ka lõunaeinet valmistada ja oma loomingut ka fotografeerida.
Näiteks kujundati viinerist ja lehttaignast erinevaid vahvaid tegelasi ning sinna juurde ka aedviljadest liblikaid ja lilli. Ka puuviljalõike kujundati suure huviga mitmel erineval moel.
Muusikatunnis tehti tutvust ksülofoni, kellamängu ja käsikelladega. Tähemärkide järgi õppisid lapsed nendel lugusid mängima. Igaüks sai pillil ka oma fantaasialoo mängida, pannes sellele ise pealkirja.  Õpiti ära kaks laulu.
Laager lõppes väikese esinemiskavaga, millest lapsed usinalt osa võtsid.

Suur aitäh kõikidele tublidele, tegusatele ja rõõmsameelsetele laagris osalenutele!

Fantaasiat jagus laagris küll ja rohkemgi veel!


Uudised