Malev ootab noori suve suurimale seiklusele

6. mai 2022
Malev ootab noori suve suurimale seiklusele

17.-23.juuli ärkab suvepuhkusel olev Elva Avatud Noortekeskus ellu, sest ruumid on täidetud noorte kisa ja käraga. Aga see pole niisama kisa-kära, sest malevanoored õpivad töökasvatust (“kasvatame tööd? mis mõttes?” – “tule malevasse, saad teada!”), leiavad uusi sõpru ja tunnevad rõõmu ühiselt koosveedetud ajast, olgu selleks siis ühine õhtusöögi kokkamine või mõni noorte koolitus.

Elva Avatud Noortekeskuse malev 2022 kannab alapealkirja “Mida Juku ei õpi, seda Juhan ei tea” ning malevanädal koosneb harivatest, põnevatest ja lõbusatest vaba-aja tegevustest. Malevat juhendavad kõige vingemad laagrikasvatajad (kes ikka koera saba kergitab?), keda Elva kandis nähtud! Muideks, malev on ööbimisega töölaager, seega saad puhata oma toa koristamisest tervelt nädalaks ja koristada selle asemel kõigi malevlaste järelt!

Selleks, et osaleda malevas, tuleb saata enda koostatud elulookirjeldus ehk CV (googelda, kui sa ei tea mis see veel on!) ja vähemalt 6-lauseline motivatsioonikiri e-mailile noortekeskus@elva.ee. Ootame CV-sid ja motivatsioonikirjasid kuni 29.maini! Kui oleme sinu vajalikud dokumendid kätte saanud, siis võtame sinuga e-maili teel ühendust, et leppida kokku aeg tööintervjuuks (jälle mingi võõras sõna?!). Tööintervjuul tutvume sinu tugevustega, et leida sulle parim töökoht malevas.

PS! CV ja motivatsioonikiri tuleb ise koostada, sest tööintervjuul saame niikuinii aru, kui sa pole neid ise teinud ja siis pead uuesti need esitama!

Jääme ootama sinu CV-d ja motivatsioonikirja! See on seiklus, millest sa ei taha ilma jääda, päriselt ka!


Uudised