Muusikalilaager “KORONAAD”

7. sept. 2020
Muusikalilaager “KORONAAD”

Elva Huviala- ja Koolituskeskuse ülimenuka ja väga palju positiivset tagasisidet saanud muusikalilaagri “AMEERIKA” 2019 järg toimus tänavu aasta augusti viimasel nädalal.
Kui me leppisime juhendajatega kokku, et ma kirjutan kokkuvõtte laagrist, siis esimene mõte oli, et teeme kopi-peist eelmise aasta kokkuvõttest. Sest tunded ja mõtted on täpipealt samad: võrratu kogemus, eufoorilised emotsioonid ja fantastiline tunne, kui noored viienda päeva lõpuks lavale astuvad ning kõik räägitu, mängitu, harjutatu meeles hoiavad ja endast 110% annavad.
Juhendajad, kellega viis päeva laagrit vedasime, olid samad, kes eelmisel aastal. Välja arvatud üks lauluõpetaja. Merlin Kivi asemel laulis ja tantsis tänavu aasta meie seltskonnas võrratu Henrika Trave. Lapsi oli 25 ja kõik täpselt sama andekad nagu möödunud aastal.
Ka tänavuse laagri näidendi “Koronaad” kirjutas Airé Pajur. Laulud kirjutas ja helindas Kelly Vask. Lastele õpetasid need selgeks Kelly koos Henrikaga. Liikumised panid paika meie kõigi lemmikud RN Stuudio treenerid Merit Täht ja Mari-Liis Kurvits. Ning tekstiosa ja üldise lavastusliku ülesehitusega tegelesime meie (Kaidi Koppel) Airé Pajuriga.
Viis päeva lendasid mööda ühe silmapilgutusega. Ja peale esietendust veendusime, et sellisest laagri kontseptsioonist peab saama traditsioon!
Kohtume järgmisel aastal!
Kaidi

IMG_3949

 


Uudised