Muusikalilaager “Ameerika”

4. sept. 2019
Muusikalilaager “Ameerika”

Muusikalilaagrist kirjutab juhendaja: Kaidi Koppel nii:
Muusikalilaagris osalemine juhendajana oli mulle esmakordne kogemus. Teha koostööd nii suurepäraste inimestega nagu ses ajaks koondatud oli, on sõnukirjeldamatu! 

Me tegime kõvasti tööd neli päeva hommikust õhtuni ja mind sügavalt inspireeris juhendajate üksteisele toetumine, üksteisega arvestamine igas aspektis ja kokkuhoidmine. See oli hämmastav, kuidas ei tekkinud ühtegi lahkheli ega möödarääkimist. Meil kõigil oli ühine eesmärk ja andsime endast 110%, et see projekt õnnestuks. Ja see õnnestus! Kõige fantastilisemal moel!

Ent kõige muljetavaldavam oli laste keskendumisvõime ja soov tööd teha. Soov kuulata, mõista, mida nõutakse ja kohe järele proovida alla andmata. Arvestades, et laste vanused olid vahemikus 10-15a, on selline tähelepanu koondamisvõime ja soov end proovile panna, väga uhke ja võimas! Me töötasime kõik koos – 22 last ja 6 juhendajat ühise tandemina ning see, mis pühapäeva pärastlõunaks lavale jõudis, võttis minul hinge kinni. See oli täiesti uskumatu!

See on väga kõva sõna, kui kolmapäeva hommikul astuvad uksest sisse põhimõtteliselt võõrad inimesed, materjali mitte teades, laule ja tantse mitte osates ning nelja ja poole päeva pärast on valmis lavastus. See on midagi sellist, mida peab ise kogema, mille protsessis peab ise osalema ja mida on pehmelt öeldes võimatu inimkeeli seada. Viibin endiselt sügavas tänutundes. Aitäh.

Laagris valminud muusikali “Ameerika” video


Uudised