Noortekeskus kutsub noori liituma noorteaktiiviga

26. veebr. 2023
Noortekeskus kutsub noori liituma noorteaktiiviga

Koolivaheaja neljapäeval, 2.märtsil kell 14.30-16.00 toimub noortekeskuses infotund noorteaktiivi kohta. Noorsootöötajad ootavad 10-17 aastaseid noori, kes sooviksid kaasa lüüa noortekeskuse tegevuste planeerimises ja läbiviimises. Alla 10-aastased noored saavad noorteaktiivi tegemistega hiljem liituda.

Noortekeskusel ei ole oma noorteaktiivi, kuid noortekeskust külastavad noored on väljendanud soovi kaasa lüüa noortekeskuse tegevustes ning noorsootöötajad soovivad neile pakkuda selle võimaluse läbi noorteaktiivi. Noorteaktiivi hetkel noortekeskuses pole. Noorteaktiivi koosolekud toimuksid vähemalt korra kuus. Noorteaktiiv korraldab ühes kuus vähemalt kaks tegevust noortekeskuses. Lisaks on võimalus noorsootöötaja juhendamisel kirjutada noorteprojekte, mida saaks ka mõne koolitööga siduda.

Kui sa ei tea täpselt, kas sa tahaksid kaasa lüüa, siis tule lihtsat kohale ja mõlgutame koos mõtteid. Registreeri oma osalus siin. Jälgi oma postkasti, sest saadame täpsustava kirja infotunni toimumise kohta eelneval päeval.

PS! Pakume ka sooja teed ja küpsist 🙂


Uudised