Pääs Euroopa meistrivõistlustele

9. apr. 2018
Pääs Euroopa meistrivõistlustele

Pääs Euroopa meistrivõistlustele vene kabes!
Elva noortekeskuse kaberingi noored olid esindatud kolmes eri vanuserühmas vene kabes Eesti meistrivõistlustel.
17. märtsil toimusid Paul Kerese nimelises malemajas Eesti meistrivõistlused pisikadettidele. Elvat esindasid Keir-Christian Sugul ja Uku Pappel. Kokku mängiti 7 vooru ning meistrivõistlustel osales 28 poissi. Keir-Christianil oli viis võitu ja kaks kaotust (10 punkti), jäädes esialgu jagama 3.-4. kohta, kuid madalama koefitsendi tõttu saavutas 4. koha. Ukul oli neli võitu ja kolm kaotust (8 punkti), saades koefitsenti arvestades lõpptulemuseks 11. koha.

Vene kabe Euroopa meistrivõistlusi peetakse sel aastal eraldi ka 2010. a sündinutele ja noorematele ning kuna pisikadettide vanuserühmas 3. koha saavutanud Rasmus Rool saab võistelda just nooremas vanuserühmas, pääseb vene kabe EM-le Elva poiss Keir-Christian Sugul.

7. aprillil toimusid Eesti meistrivõistlused minikadettidele. Elvat esindas Hannah Pappel. Kokku mängiti 7 vooru, võistles 12 tüdrukut. Hannah saavutas kolm võitu, ühe viigi ja kolm kaotust (7 punkti), jäädes jagama esilagu 5.-7. kohta ning saades koefitsenti arvestades lõpptulemuseks 7. koha. 8. aprillil toimusid meistrivõistlused kadettidele, Elvat esindas Ketter-Katreen Orav. Ketter oli oma vanuserühmas üks noorimaid ning võistluse tegi erakordselt raskeks väga kõrge tase ning nõue kirjutada nii enda kui ka vastase käigud üles. Mängiti kokku 7 vooru, osales 12 tüdrukut. Ketter saavutas ühe võidu, saades lõpptulemusena 12. koha. Lapsi meistrivõistlustel saatis kaberingi juhendaja Kaido Raidla. Soovime kõigile palju palju õnne väga heade tulemuste eest! Kõik osalejad olid väga tublid ja vaprad!

Mirja Jõgi
Elva Avatud Noortekeskuse noorsootöötaja


Uudised