Pärimusmuusikalaager

3. apr. 2024
Pärimusmuusikalaager

Tere tulemast suve kõige ägedamasse laagrisse! 

Pärimusmuusikalaagrisse on oodatud KÕIK 10-18aastased, kellel on huvi mõne laagris õpetatava pilli vastu ja soovib teada, kas see pill talle sobiks. Eelnev piliõppe kogemus ei ole vajalik, sest laagris õpetame kuulmise ja õpetaja jäljendamise järgi, seega meie jaoks ei eksisteeri kartuleid noodiridade vahel. Tule proovi karmoškat, lõõtspilli, torupilli, ukulelet, mandoliini, väikekannelt, vilepilli, kitarri, basskitarri või trumme, sest sügisest on võimalik Sul alustada pilliõppega juba vähe intensiivsemalt, kui mõni neist pillidest Sulle sobima peaks! Lisaks pillimängule tegeleme ka põnevate vaba aja tegevustega, saame liikuda vabas õhus, musitseerida ja laulda koos suure ansambliga! Meie imelised juhendajad on ägedad noored muusikud, kes on tegevad ka Eesti muusikamaastikul, niiet tuhin ja energialaeng on garanteeritud! 

  • Laagris ööbime kõik koos Elva Huviala- ja Koolituskeskuses. 
  • Lisaks pillitundidele ja orkestrile on meil ka sel aastal ka ansamblitunnid, mida juhendavad meie pilliõpetajad. Lapsed jagatakse ansamblitesse taseme järgi, mistõttu soovime sel aastal ka väikest videot teie pillimängust. Ansamblitunnis võid osaleda ükskõik millise pilliga, millega tunned ennast mugavalt. See ei pea olema üks laagris õpetatavatest pillidest. Näiteks kui oled varasemalt õppinud klaverit või klarnetit, siis võid ansamblitunnis mägida just seda. Kui Sa varem midagi õppinud ei ole, siis kirjutagi nii. Ka nemad saavad siiski bändis osaleda! 
  • Pilli-, ansambli- ja orkestritunnid toimuvad Elva Muusikakooli ruumides.
  • Lisandunud on kitarri- ja basskitarri õppimise võimalus! 
  • NB! Info laagrisse saamise kohta saadetakse välja mai keskel. Sellele ootame kinnitavat vastust, et oled endiselt tulemas! 

Laagri maksumus on 90 eurot, mis sisaldab ööbimist, ruumide kasutust, vaba aja tegevuste materjalide kulu, õppetasu ja toitlustust 3x päevas + vahepalasid. 

Rohkem infot meie laagrite kohta: https://bit.ly/elvaparimusmuusikalaager1

Regamislink: https://forms.gle/jTWza9LMj5zP7tQK6


Uudised