RN Stuudio tantsulaager

25. aug. 2022
RN Stuudio tantsulaager


15.–17.august toimus esimest korda huvikoolis RN Stuudio tantsulaager mudilastele ehk koolieelikutele ja 1.–4. klass õpilasele.  Laagris osales 16 õpilast (Elvast, Elva vallast ja ka Harjumaalt).

Esimesel päeval keskenduti tantsuõpetaja Merit Täht juhendamisel rohkem tantsulistele mängudele, vabale liikumisele ning teineteise tundma õppimisele. Lisaks pöörasime rõhku tantsu alustaladele ja rütmi tunnetamisele.

Teisel päeval liitus laagrilistega tantsuõpetaja Mari-Liis Kurvits, kellega õpiti show- ja tänavatantsustiilis koreograafia „Fanta“ ja mängiti tantsulisi mänge.

Laagri viimasel päeval liitus RN Stuudio kolmas tantsuõpetaja Christopher Meier, kes tutvustas tänavatantsu, selle põhisamme ning õpiti stiilile omane koreograafia. Ühtlasi sai korrata Meriti ja Mari-Liisi tundides omandatut. Laager lõppes õues väikese jäätise-piknikuga ja tantsijatele jagati kiidukirjad laagris osalemise eest.

Aitäh kõigile osalejatele, tantsuõpetajatele-kokkadele ja huvikooli perele! Kohtumiseni uuel RN Stuudio tantsuhooajal 2022/2023 või järgmisel suvel tantsulaagris. 


Uudised