Tule ekskursioonile Tartusse!

13. märts 2018
Tule ekskursioonile Tartusse!

Elva Huviala- ja Koolituskeskus korraldab koolivaheajal põneva ekskursiooni Tartusse.
Tänavu on koolilapsi õnnistatud koolivaheajaga ka aprillikuus. Selleks et koolivaheaeg põnevate tegevustega sisustada, korraldab Elva Huviala- ja Koolituskeskus esmaspäeval, 23. aprillil ekskursiooni Tartusse. Osalustasu 13€, mis sisaldab kõiki tegevusi, ka toitlustust ja transporti.

Päeva esimeseks tegevuseks on ekskursioon Vanemuise teatris. külastame Vanemuise suure maja lavatagust, saame aimu Eesti vanima teatri ajaloost ning kuulame ja näeme, milline on tegelikult lavastuse valmimise protsess. Sellele järgneb butafoorse koogi valmistamise töötuba, kus õpitakse lähemalt tundma kunstnik-butafoori tööd ning seda, kuidas käiakse teatrilaval ümber toiduga. Töötoas valmib hõrgu välimusega koogilõik, mille iga valmistaja saab endaga koju kaasa võtta.

Peale Vanemuise teatri külastust kosutame end sooja lõunaga Hotell Tartu Kohvikus. Pärast seda külastame mõnda põnevat näitust Tartus. Seejärel suundume Tartu Botaanikaaeda, kus noored saavad end proovile panna grupitöös – toimub seikluslik ja lõbus fotojaht. Päev lõpeb umbes kell 16.30, kui hakkame tagasi Elvasse sõitma.

Registreeruda saab kuni 16. aprillini SIIN.

Küsimuste korral kirjuta riin.lumiste@elva.ee


Uudised