Uksed valla, pärimusmuusikalaager alga!

30. märts 2023
Uksed valla, pärimusmuusikalaager alga!

Tere tulemast suve kõige ägedamasse laagrisse! 

Pärimusmuusikalaagrisse on oodatud KÕIK 10-18aastased noored, kellel on huvi mõne laagris õpetatava pilli vastu ja soovib teada, kas see pill talle sobiks. Eelnev piliõppe kogemus ei ole vajalik, sest laagris õpetame kuulmise ja õpetaja jäljendamise järgi, seega meie jaoks ei eksisteeri kartuleid noodiridade vahel. Tule proovi karmoškat, lõõtspilli, torupilli, plokkflööti, ukulelet, mandoliini, väikekannelt, viiulit, laulmist või trumme, sest sügisest on võimalik Sul alustada pilliõppega juba vähe intensiivsemalt, kui mõni neist pillidest Sulle sobima peaks! Lisaks pillimängule tegeleme ka põnevate vaba aja tegevustega, saame liikuda vabas õhus, musitseerida ja laulda koos suure ansambliga! Meie imelised juhendajad on ägedad noored muusikud, kes on tegevad ka Eesti muusikamaastikul, niiet tuhin ja energialaeng on garanteeritud! 

Mis on uut võrreldes varasemate aastatega? 

  • Sel korral on tegu laagriga, kus ööbime kõik koos Elva Huviala- ja Koolituskeskuses. 
  • Lisaks pillitundidele ja orkestrile on meil sel aastal ka ansamblitunnid, mida juhendavad meie pilliõpetajad. Lapsed jagatakse ansamblitesse pillide järgi, st igasse ansamblisse natuke igaüht. 
  • Pilli-, ansambli- ja orkestritunnid toimuvad sel aastal Elva Muusikakooli ruumides.
  • Lisandunud on viiuli-, laulu- ja plokkflöödiõppimise võimalus! NB! Viiuliõppesse ootame juba eelneva viiuliõppe kogemuse ja isikliku pilliga lapsi!
  • Sel aastal teeme koostööd Elva Südaööjooksuga, seega saame raja ääres tublisid jooksjaid ergutada!

Laagri maksumus on 85 eurot, mis sisaldab ööbimist, ruumide kasutust, vaba aja tegevuste materjalide kulu, õppetasu ja toitlustust 3x päevas. 

Regamislink asub SIIN


Uudised