“Vahvalt laagris”

14. juuni 2022
“Vahvalt laagris”

Huvilaager “Vahvalt laagris” toimus 10.-12.06.

,,Vahvalt laagris” esimene kohtumine toimus reedel 10. juunil kell 15.00. Teine ja kolmas kohtumine laupäeval ja pühapäeval algusega kell 10.00

Laagrist võttis osa üksteist noort, vanuses 7- 9 aastat. Juhendajaid oli kolm- väikekandle juhendaja- Henrika Trave, kunsti juhendaja Anete Saadjärv ja omaloomingulise toidu valmistamise ning õuemängude juhendaja- Dagmary Kuslap.

Iga laagripäeva alguses jagasime noored gruppidesse mängulisel tee. Esimesel päeval võttis iga noor kotikesest ühe mänguasja ja selle alusel leidis omale paarilise. Teisel päeval kasutasime lõnga, et jagada noored gruppidesse ja kolmandal päeval asetasime erinevat värvi kleepsud otsmikule ja vaikides oli vaja paariline leida. Igal päeval oli noortel võimalus tutvuda uue sõbraga. Ka juhendajad olid mängulise grupi jagamise üheks osaks.         

Noored olid väga loomingulised, hoolivad ja sõbralikud. 

Väikekandles loodi lausa lugusi ja paljudele noortele tekitas kannel suurt huvi. Mainiti lausa juhendajale, et soovitakse kandleringis käima hakata. Kunstis valmisid imelised tööd ja juhendaja meeldis noortele väga. Toiduvalmistamisega saadi väga hästi hakkama ja toidu söömisel öeldi, et väga vahvad ideed, lihtsad toidud ja maitsev ka lisaks kõigele.  Vahepausidel mängisime õuemänge, et üheskoos grupina tegutseda.

Selline megavahva laager meil oligi.


Uudised