Elva valla malevasse kandideerimine AVATUD!

15. apr. 2024
Elva valla malevasse kandideerimine AVATUD!

Selle aasta suvel toimub Elva vallas kolm malevarühma ning seekord on kõik rühmad ühel ajal. Rõngu, Rannu ja Elva linna malevarühmad leiavad aset 30.06-6.07.2024. Malevasse on oodatud noored vanuses 13-19. Registreerimine on avatud kuni 5.05.2024.

Malevaid korraldavad Rõngu Avatud Noortekeskus ja MTÜ Hellenurme Noortekeskus, Rannu Avatud Noortekeskus ning Elva Avatud Noortekeskus. Igal rühmal on oma ööbimiskoht ja eraldi tööandjad, kuid mitmed vaba-aja tegevused toimuvad koos ning seega on võimalus uusi tutvusi luua ka rühmaväliselt.

Õpilasmalevas sõlmitakse noortega tööleping ning makstakse töötasu miinimumpalga järgi. Maleva osalustasu on 20.-, mille kohta väljastatakse arve Elva vallavalitsuse poolt. Loe Elva valla malevate kohta ka siit. Meenutust eelmisel aastal toimunud Elva linna maleva kohta loe siit.

Malevasse kandideerimiseks tuleb täita ankeet, kus esitada enda ja vanema andmed ning lühidalt sõnastada motivatsioonikiri. Pärast kandideerimise lõppu kutsutakse kandidaadid vestlusele. Vestlused on vajalikud, et teha noorele selgeks maleva põhimõtted ja arutluse käigus saada aimu, kas noor on valmis väljakutseteks, mida malev esitab – 7 tundi tööd päevas, kodust eemalolek, rutiini lõhkumine, uute suhete loomine ja palju muud. Vastu saab aga elu- ja töökogemuse, mida ühestki koolitunnist ei saa. Kui oled paindlik ja avatud meelega, siis suve meeldejäävaim kogemus ootab sind! Loe eelmisel aastal toimunud Elva linna maleva kohta meenutust siit.


Uudised